Reviews & Zekerheden
9,5
(3838)
9,5
3838 Reviews
  • Home2Link is nu ROBBshop
  • Showroom gesloten ivm verhuizing
  • Gratis verzending vanaf €100 NL
FIBARO FIBARO Inbouw Dimmer 2 Z-wave Plus 250W
FIBARO Inbouw Dimmer 2 Z-wave Plus 250W €52,50 €59,99

FIBARO Inbouw Dimmer 2 Z-wave Plus 250W

€59,99 €52,50
(Unit price: €52,50 / )
Out of stock
  • Buy 4 for €49,88 each and save 5%
  • CHOOSE your delivery day, time and location
  • EASY return within 14 days
  • FREE ADVICE call +31 85 029 05 78
  • FREE SHIPPING above € 75,00
  • DELIVERY TIME 2 till 3 workdays
Specifications
Voltage:
Power:
Usage:
Protocol:
Dimension:
FIBARO FIBARO Inbouw Dimmer 2 Z-wave Plus 250W
Reviews
9 / 10
(4)
10 / 10
Marc_H 29 October 2018

Dimmer werkt goed. Ik heb 'm wel met de blauwe draad aangesloten. Gelezen dat dit toch beter werkt. Ook ideaal om scènes mee te activeren (2x = alles aan en 3x = slapen en alles uit.) Wel de wandschakelaar moeten vervangen voor een impulsdrukker. Kost je ca. € 12,-

8 / 10
Martin5 26 October 2018

Snel geleverd. Redelijk eenvoudig te installeren. En zonder blauwe nul-draad (die ik niet heb bij mijn schakelaar) werkend. Nu 2 weken werkend maar lichtsterkte fluctueert iets in de ochtend en begin avond. Niet heel storend, maar is volgens Home2link aan te passen met parameter 38. Ga ik proberen :)

10 / 10
PeterK 05 March 2018

Super product. Geen blauwe draad hoeven trekken. Wel even goed moeten kijken naar het schakelschema, en naar de gamma voor draad en lasklemmen. Past net in een 40mm inbouwdoos. Pas op dat je het zwarte antenne draadje niet beschadigd.

8 / 10
Bas Fien 22 February 2018

De Fibaro HC2 icm met 2 dimmers, 5 switches en een bewegingssensor gekocht. Installatie was een eitje (als je een beetje weet hoe elektra werkt), alleen m'n inbouw schakelaars voor de dimmers moeten vervangen naar puls schakelaars. Tipje, neem de Berker, die zijn minder diep en maakt de inbouw makkelijker als je 40mm inbouwdozen hebt. Wel jammer dat ik nu andere schakelaars heb moeten kopen. In de hal bij de deur nu met 2x klikken al m'n lichten aan. En snachts na 24 uur gaan de lichten in de hal en overloop bij beweging op 10% branden en wordt niemand wakker van fel licht. Ideaal. Snel geleverd en goed advies gehad met de dimmer bypass. Die heb je nodig als je laag vermogen led lampen gebruikt om nagloeien of flikkeren te voorkomen. Blauwe draad aansluiten wil ook helpen. Nu 3 weken heel tevreden.

By using our website, you agree to the usage of cookies to help us make this website better. Hide this message More on cookies »
9,5
Reviews & Zekerheden
9,5
(3838)
  • Echte ondernemers
  • Veilig online
  • Goede voorwaarden
  • Betrouwbare info